Окупанти стягують військову техніку до Волновахи - Андрющенко

Окупанти стягують військову техніку до Волновахи - Андрющенко

Російські загарбники продовжують стягувати та накопичувати військову техніку навколо Волновахи та на північному заході Маріупольського району.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

У цілому можна говорити про продовження стягування та накопичення резервів навколо Волновахи та на північному заході Маріупольського району, - поінформував Андрющенко.

За його словами, з Новоазовського та Бердянського напрямку переважно жива сила та інженерні підрозділи переміщуються по трасі Маріуполь-Донецьк у бік Волновахи.

Отже, досі Вугледар залишається в зоні найвірогіднішого наступного тиску росіян на півночі Донецької області, додав радник міського голови.

Крім цього, російські загарбники почали розселяти офіцерський склад у нових і відремонтованих будинках у Центральному районі міста. Як зазначає Андрющенко, найбільша концентрація офіцерського складу - в районі пр. Металургів та бул. Шевченка, а також у приватному секторі «Новоселівці». 

Нагадаємо, Польща оновила правила призову на випадок мобілізації або війни

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії
Контррозвідкою СБУ України викрито полковника ЗСУ України ‒ командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.
Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР» Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР»
До того ж, український військовослужбовець придбав, носив і зберігав за місцем проживання вогнепальну зброю та бойові припаси без дозволу.
ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії
Командувач Об'єднаних сил ЗС України Сергій Наєв повідомив, що щотижня українські військові проходять тренування і навчання. Зокрема такі навчання зараз відбуваються на полігонах Херсонщини.
Loading...
Load next