ЄС планує схвалити новий пакет санкцій проти рф

ЄС планує схвалити новий пакет санкцій проти рф

Європейський Союз розпочав обговорення нового пакету санкцій проти Росії, який планують затвердити до 24 лютого — другої річниці початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Про це повідомляє Bloomberg.

За словами співрозмовників, потенційні обмежувальні заходи можуть включати додаткові «чорні» списки, додаткові торговельні обмеження та припинення подальшої здатності Москви обходити санкції ЄС як через треті країни, так і через компанії в Євросоюзі.

Зазначається, що потенційні нові санкції обговорювалися в середу на зустрічі послів блоку. Проте досягти згоди щодо 13-го раунду санкцій до наступного місяця буде непросто, оскільки для схвалення попереднього 12-го пакету санкцій знадобилися тижні переговорів.

Також тривають дискусії щодо планів створення нового фонду для військової підтримки України, який деякі країни ЄС хочуть використати як спосіб оновити поточний механізм фінансування, відомий як Європейський фонд миру (EPF).

Відповідно до EPF, країни-члени отримують відшкодування за зброю, яку вони надсилають Україні. Розмір фонду кілька разів збільшувався, але рішення про виділення та виплату коштів потребують одностайної підтримки держав-членів.

Європейська служба зовнішніх дій запропонувала надавати Фонду щорічний бюджет у близько 5 мільярдів євро, однак ця пропозиція не отримала консенсусу серед держав-членів. Офіційні особи незабаром нададуть державам-членам новий документ з іншими варіантами.

Нагадаємо, На Bayraktar TB2 інтегрують високоточні ракети з ОАЕ

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
В Росії заявили про високу напругу на Донбасі В Росії заявили про високу напругу на Донбасі
В Кремлі зазначають, що напруга на Донбасі й надалі залишається "вищою, ніж норма". Зокрема прессекретар російського президента Дмитро Пєсков згадав й про можливу зустріч президентів України та Росії.
Росія розпочала відведення своїх військ з території окупованого Криму Росія розпочала відведення своїх військ з території окупованого Криму
Російська Федерація розпочала повернення своїх військ з Криму, військові справді почали роз'їжджатись на свої місця постійної дислокації. Напередодні міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив про закінчення навчань російських військових.
Loading...
Load next