На двох заблокованих пунктах пропуску з Польщею - 1050 вантажівок

На двох заблокованих пунктах пропуску з Польщею - 1050 вантажівок

На двох заблокованих польськими протестувальниками пунктах пропуску українсько-польського кордону - "Ягодин" і "Рава-Руська" - на перетин кордону очікує 1050 вантажівок.

Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Блокування відбувається на двох напрямках. Його учасники перешкоджають руху вантажних автомобілів на напрямках пункту пропуску "Ягодин" і "Рава-Руська". Якщо говорити про кількість вантажівок, які зараз перебувають в черзі на території Польщі в бік України по двох заблокованих напрямках, то це десь 1050 вантажівок, 400 з яких навпроти Рави-Руської і 650 - біля Ягодина, - сказав Демченко.

За минулу добу, зауважив він, через пункт пропуску "Ягодин" кордон перетнуло лише 145 вантажівок, 5 з яких в напрямку Польщі і 140 - в напрямку України. До блокування цього напрямку за добу на пункті пропуску "Ягодин" кордон перетинали 1200-1400 вантажних транспортних засобів в обох напрямках, додав речник ДПСУ.

Він розповів, що, крім цього, маємо чергу десь приблизно із 1000 вантажних транспортних засобів у напрямку пункту пропуску "Краківець". Цей напрямок не блокувався і не блокується, але черга виникла через блокування інших напрямків, оскільки водії шукають альтернативні пункти перетину кордону.

Що стосується пункту пропуску "Шегині", який трохи раніше був розблокований, то, за словами речника ДПСУ, зараз там рух вантажівок відбувається, але не можна виключати того, що такі дії польських протестувальників можуть знову поновитися.

Наразі на цьому напрямку перебуває 200 вантажівок, які очікують на можливість перетнути кордон в бік України.

На тих напрямках, де блокується рух вантажних транспортних засобів, є можливість перетинати кордон для легкових автомобілів і автобусів. Рух для цієї категорії транспорту протестувальниками не блокується, - сказав речник ДПСУ.

Нагадаємо, ВМСУ показали, як “шахед” виглядає через приціл системи ППО (ВІДЕО)

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Польща може збудувати стіну на кордоні з Україною: в чому причина Польща може збудувати стіну на кордоні з Україною: в чому причина
Віцепрезидент Польщі заявив, що, ймовірно, дамбу на кордоні з Білоруссю доведеться зміцнювати, продовживши її до кордону з Україною.
Часто вдаються до подібних провокацій: білоруські військові відкривали вогонь на кордоні з Польщею Часто вдаються до подібних провокацій: білоруські військові відкривали вогонь на кордоні з Польщею
Мігранти з країн Близького Сходу вже кілька місяців намагаються потрапити до Польщі зі сторони Білорусі.
На кордоні з Польщею затримали українця, який перевозив 66 кілограм бурштину На кордоні з Польщею затримали українця, який перевозив 66 кілограм бурштину
На пункті пропуску "Шегині" українські прикордонники затримали 44-річного чоловіка, який в своєму мікроавтобусі перевозив контрабанду - 66 кілограмів бурштину. "Сонячне" каміння чоловік заховав у порожнинах порогів автомобіля.
Loading...
Load next