Росія, ймовірно, витратила на війну в Україні вже понад $200 мільярдів ‒ Reuters

Росія, ймовірно, витратила на війну в Україні вже понад $200 мільярдів ‒ Reuters

Росія, ймовірно, витратила до 211 мільярдів американських доларів на оснащення, розгортання та утримання своїх військ для ведення війни проти України.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на високопоставленого чиновника у сфері оборони США.

Ви чуєте, як ми багато говоримо про те, наскільки важливо, щоб Конгрес США схвалив додаткове фінансування, щоб ми могли продовжувати підтримувати Україну. Але я не думаю, що ми так багато говорили про витрати, які Росія вже понесла і продовжує нести, ‒ заявив чиновник.

Він також додав, що через війну проти України Росія не отримала 1,3 трлн доларів США від очікуваного економічного зростання до 2026 року. А також, що близько 315 000 російських військових були або вбиті, або поранені.

Відомо, що Москва втратила понад 10 мільярдів доларів США через скасування або відкладення контрактів із продажу своєї зброї.

Нагадаємо, Союзники підготували перелік озброєння та обладнання для посилення ВМС України – МОУ

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією
Від сьогодні, 14 квітня, Служба безпеки України розпочинає масштабні антитерористичні навчання на Харківщині, поблизу українсько-російського кордону.
На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків
Російська Федерація не приховує того, що долучає до своїх навчань у Чорному морі військову техніку. Зокрема йдеться про понад 50 військових бойових літаків.
Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною
У Воронезькій області, яка межує з Україною, помітили колону з оперативно-тактичними ракетними комплексами "Іскандер".
Loading...
Load next