За допомогою українських дронів "Сич" розвідка знищила ворожої техніки на $100 мільйонів - Юсов

За допомогою українських дронів "Сич" розвідка знищила ворожої техніки на $100 мільйонів - Юсов

Лише операторами спецпідрозділів Головного управління розвідки ЗСУ знищено ворожу техніку на понад 100 мільйонів доларів за допомогою українських безпілотників «Сич».

Про це повідомив представник ГУР Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

«Сичі» себе дуже добре зарекомендували на полі бої. Лише операторами спецпідрозділів ГУР знищено ворожу техніку на понад 100 мільйонів доларів за допомогою українських безпілотників «Сич», – заявив Юсов.

Він зазначив, що спочатку це був розвідувальний дрон, тепер він зазнав модифікації і став ударно-розвідувальний. За допомогою безпілотників «Сич» ворожі сили і засоби, жива сила, бронетехніка, системи РЕБ можуть знищуватись вглиб до 50 кілометрів.

Він зауважив, що виробництво дронів у росіян розвивається дуже активно. За його словами, багато речей і рішень, які використовують українці, росіяни копіюють.

Наразі ворог намагається максимально активно використовувати FPV-дрони, налагоджує як виробництво за допомогою іноземних комплектуючих, так і власне виробництво.

Ворожий флот безпілотників – це серйозна загроза, тому Україні потрібно не стояти на місці і рухатись вперед, – додав Юсов.

Нагадаємо, У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з Росії – CNN

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next