РФ продовжує операцію "Перун" із дестабілізації ситуації в Україні та країнах Заходу – ГУР

РФ продовжує операцію "Перун" із дестабілізації ситуації в Україні та країнах Заходу – ГУР

Російські пропагандисти продовжують активну фазу інформаційної операції "Перун", а її піком визначений день так званих виборів президента РФ.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Вона спрямована на дестабілізацію політичної ситуації в Україні та країнах Заходу і створення умов для "вирішення завдань" так званої СВО. Проведення операції "Перун" також відбувається на тимчасово захоплених територіях України та у більшості регіонів Росії.

До участі в операції залучаються підрозділи Федеральної служби військ Національної гвардії РФ і шпигуни. Пропагандисти Кремля дають вказівки шпигунам Росгвардії здійснювати заходи, зокрема:

  • з дискредитації українських та західних проукраїнських політиків, звинувативши їх у корупції і зраді інтересів України;
  • виправдовування агресії РФ проти України та висвітлення ситуації з вигідних для Кремля позицій;
  • поширення у медіапросторі дезінформації про начебто "нормалізацію життя" на поневолених росіянами українських територіях за безпосередньої участі у цьому керівництва РФ;
  • формування в російському та європейському медіапросторі образу "українських нацистів".

За російською методичкою спецслужби Кремля мають розповідати про події в Україні у першій половині 2024 року, використовуючи при цьому як уже давно відомі, так і щойно вигадані фейкові наративи: про начебто планування державного перевороту в Києві, звинувачення України у початку бойових дій на Донбасі, масовому вбивстві проросійських активістів у Одесі тощо, ‒ додали у ГУР.

Піком активізації пропагандистських заходів визначений день так званих виборів президента Росії. Завершення операції "Перун" загарбники планують до 30 червня цього року.

Нагадаємо, Данія планує розширити призов на жінок

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next