На підконтрольну Україні територію повернули ще 3 дітей

На підконтрольну Україні територію повернули ще 3 дітей

На підконтрольну Україні територію повернули опікунську родину, в якій виховують трьох дітей віком від 11 до 17 років.

Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Ще трьох дітей вдалось вивезти з пекла окупації. Це стало можливим завдяки благодійній організації Save Ukraine, органам опіки та піклування, а також службі у справах дітей, – заявив Прокудін.

На підконтрольну Україні територію повернули опікунську родину, в якій виховують трьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це два хлопчики та дівчинка, віком від 11 до 17 років.

Відомо, що в окупації діти примусово були змушені відвідувати російську школу. За відмову матері погрожували, що заберуть дітей. Через тиск і переслідування росіян родина майже не виходила з дому і жила в постійному стресі. Нині на матір з дітьми чекає реабілітація. Вони перебувають у безпечному місці, де отримують необхідну медичну та психологічну допомогу.

Як відомо, з початку 2024 року на підконтрольну Україні територію вдалося повернути 38 дітей із Херсонської області.

Нагадаємо, СБУ затримала російського агента, який хотів підірвати залізницю на Харківщині

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео) Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео)
Росія продовжує інтегрувати тимчасово окуповані території України у свій вимір. Одним з таких напрямків є мілітаризація свідомості дітей. Неповнолітніх знайомлять зі справжньою зброєю та відправляють на стрільбища. Найбільш потужними та підтримуваними Росією організації є "Молода гвардія – Юнармія" у "народних республіках" та "Юнармія" у Криму.
Loading...
Load next