В Києві відкрили Офіс реєстру збитків від агресії РФ

В Києві відкрили Офіс реєстру збитків від агресії РФ

Президент Володимир Зеленський привітав відкриття у Києві Радою Європи Офісу реєстру збитків, завданих агресією РФ.

Про це він повідомив у соцмережі.

Зеленський розповів про зустріч із генеральним секретарем Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич і міністеркою закордонних справ Ліхтенштейну Домінік Гаслер, яка нині головує в Комітеті міністрів Ради Європи.

Цінуємо рішення Ради Європи щодо заснування Реєстру збитків, завданих агресією РФ проти України, і відкриття сьогодні його Офісу в Києві, – написав він.

Зеленський також подякував за значний прогрес на шляху до того, щоб Реєстр збитків почав функціонувати на повну.

Важливо, що вже скоро українці зможуть подавати відповідні заяви для компенсацій, – додав президент.

Нагадаємо, Підприємця та ексдиректора держпідприємства Міноборони викрили на хабарі у $600 тисяч

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next