У світі збільшуються ризики терактів – WSJ

У світі збільшуються ризики терактів – WSJ

Загроза бойовиків з “Ісламської держави”, проти якої раніше воювала армія США, нікуди не зникла. 

ЗМІ пишуть, що прихід Дональда Трампа до влади може лише загострити ситуацію.

За даними видання, в одному із таборів для біженців, яке знаходиться в Аль-Холь, Сирія, проживає близько 44 тисяч людей. Там, під час останньої перевірки, знайшли велику кількість зброї, десятків бойовиків “Ісламської держави” та жінку, яку насильно там утримували близько 10 років.

При цьому вказано, що близько 9 тисяч бойовиків “Ісламської держави” утримуються окремо в мережі центрів утримання під вартою в тому ж регіоні. Їх охороняють сирійські демократичні сили, які є союзниками США. І зараз у таборах виникають побоювання через те, що США може припинити виділяти підтримку на ці центри. Адже це, своєю чергою, може спричинити відродження терористичного угрупування “Ісламської держави”.

Зазначається, що ця проблема не лише для Сирії, а й для всього світу. Зокрема, наводять приклад теракту у Москві, який стався напередодні. Провину на себе взяла терористична організація “ІДІЛ-К” – філія “Ісламської держави” в Афганістані.

Як попередили журналісти, в разі приходу Дональда Трампа до влади, новий очільник Білого дому може вивести війська з країни й таким чином тероризм почне поширюватися на весь світ.

Окрім проблеми із допомогою від США, сирійські курди мають й інші – зокрема, Туреччина, яка неодноразово бомбардувала Сирію. Водночас небезпечною може стати ситуація в разі виводу американський військ з Іраку. Все це може призвести до розпорошення сирійських сил на різні напрямки, що спричинить зменшення їхньої уваги до діяльності терористів.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом доби зафіксовано 57 бойових зіткнень

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
На фоні невдач на фронті москва розпочала “чистки” керівників “ЛНР” На фоні невдач на фронті москва розпочала “чистки” керівників “ЛНР”
Так, нещодавно було затримано "міністра внутрішніх справ ЛНР".
В Індонезії вивергається вулкан: жителі рятуються від величезного шлейфу попелу (фото, відео) В Індонезії вивергається вулкан: жителі рятуються від величезного шлейфу попелу (фото, відео)
Востаннє вулкан Семеру вивергався в січні цього року. Він входить до 150 діючих вулканів Індонезії.
"Українці, ви герої цього світу!" – Кулеба процитував міністра закордонних справ країн "Сімки" "Українці, ви герої цього світу!" – Кулеба процитував міністра закордонних справ країн "Сімки"
Це слова одного з міністрів закордонних справ країн Сімки, і з цими словами погодилися усі міністри – Німеччина, США, Канада, Франція, Велика Британія, Італія, Японія.
Loading...
Load next