Бельгія розпочала розслідування щодо проросійської мережі, яка поширювала пропаганду Кремля

Бельгія розпочала розслідування щодо проросійської мережі, яка поширювала пропаганду Кремля

У п'ятницю, 12 березня, федеральний прокурор Бельгії порушив справу проти проросійської мережі, яку звинувачують у підкупі депутатів Європарламенту для поширення пропаганди Кремля.

Про це повідомляє Politico.

Наші судові органи підтвердили, що це втручання підлягає кримінальному переслідуванню, - заявив прем'єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо.

Де Кроо підтвердив, що федеральний прокурор вирішив розпочати офіційне розслідування. За його словами, в Бельгії не було здійснено жодних готівкових платежів, але підстави для розслідування все одно є. 

Вплив, звичайно, стосується демократичної інституції, яка має представництво в нашій країні, тому федеральний прокурор вирішив розпочати розслідування того, що там сталося, - додав він.

Рішення про початок розслідування було прийнято на тлі ескалації скандалу навколо Russiagate в ЄС.

Де Кроо наголосив, що "цілі Москви зрозумілі". На його думку, Росія хоче "допомогти обрати більше проросійських кандидатів до Європарламенту і посилити певний проросійський наратив у цій інституції".

Нагадаємо, Ситуація на лінії зіткнення на півдні залишається досить складною - Гуменюк

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Протести проти карантину: у Брюсселі силовики застосували сльозогінний газ проти мітингарів (відео) Протести проти карантину: у Брюсселі силовики застосували сльозогінний газ проти мітингарів (відео)
Окрім зобов'язання працювати вдома, уряд також розширив обов'язкове носіння масок: тепер їх мусять носити діти, віком від 10 років.
Loading...
Load next