Українська енергосистема втратила значний обсяг генерації - Галущенко

Українська енергосистема втратила значний обсяг генерації - Галущенко

Внаслідок російських атак вітчизняна енергосистема втратила значний обсяг генерації енергії, проте вона залишається збалансованою і працює стабільно.

Про це повідомив під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад міністр енергетики України Герман Галущенко.

Удари з 22 березня відбуваються по енергетичній системі щодня, вони наймасштабніші, навіть якщо порівнювати з 2022-2023 роками. Ми втратили значний обсяг теплової та гідрогенерації. Також відбуваються удари по об’єктах передачі електроенергії. Ворог спланував усі удари, щоб знищити маневрову генерацію в країні, - сказав Галущенко.

Попри це, підкреслив міністр, Україні вдалося втримати систему, вона збалансована і сьогодні працює стабільно. Крім того, Галущенко розповів учасникам Конгресу про заходи, які плануються для відновлення і нарощування потужностей.

Найшвидше рішення – це ремонт того, що пошкоджено. Наші групи вже працюють у країнах, які запропонували використати старе аналогічне обладнання як донорів для можливого ремонту устаткування, - сказав він.

Також планується збільшення пропускних спроможностей для імпорту електроенергії. Окрім цього, почалася реалізація проєктів для нарощування та масштабування маневрових потужностей.

Нагадаємо, У ДТЕК назвали чотири умови для введення погодинних графіків відключення світла

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next