На Прикарпатті вночі горів готель
![На Прикарпатті вночі горів готель](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/news/2024/04/21/1713612902_na-prikarpatti-vnochi-goriv-gotel.jpg)
В Івано-Франківській області рятувальники ліквідували пожежу в приміщенні готелю.
Вчора о 03:50 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу 4-го та мансардного поверхів 4-х поверхового будинку в селищі Ворохта на Надвірнянщині.
Площа пожежі складала 300 м.кв. До прибуття рятувальників, осіб, що проживали в будинку, було виведено на свіже повітря.
Рятувальниками о 06:28 вдалося ліквідувати пожежу в тих межах, що була на момент прибуття.
Постраждалих немає. Причину пожежі наразі встановлюють фахівці, - йдеться в повідломленні.
Нагадаємо, Лавров назвав Швейцарію "відверто ворожою" до рф
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також
![Розпочато кримінальне провадження за фактом пожежі у комплексі відпочинку на Вінниччині. Троє людей вистрибнули з вікна, - Нацполіція (фото,відео)](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2021/12/22/pozhezha.jpg)
Загоряння виникло в шестиповерховій будівлі готелю.
![Пожежі в Туреччині: МЗС готується повертати громадян України в разі погіршення ситуації](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2021/07/30/t4.jpg)
Лісові пожежі, які вирують в Туреччині наблизилися впритул до популярних курортів в провінції Анталія, де наразі перебуває багато українських туристів.
![На Прикарпатті на житловий будинок впав легкомоторний літак: загинуло четверо осіб (відео)](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2021/07/28/lit2.jpg)
Повітряне судно зачепило приватний житловий будинок, після чого дах особняка спалахнув потужним вогнем.
Рекомендовані
![Зеленський оцінив перспективи повернення окупованих територій](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2025/02/10/3.jpg)
Президент України Володимир Зеленський висловив упевненість у поверненні територій, захоплених Росією, шляхом дипломатичних переговорів.
![Ізраїль наніс чисельних ударів по Сирії, включно зі столицею Дамаском](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2024/12/10/ap18104517414316-1-640x400.jpg)
10 грудня, Армія оборони Ізраїлю протягом ночі та ранку наносила удари по Сирії. Внаслідок обстрілів знищено дослідницький центр сирійського міністерства оборони та військово-морський флот Асада.
Loading...
Load next