Зеленський провів Ставку: обговорили зброю, захист міст і критичну інфраструктуру

Зеленський провів Ставку: обговорили зброю, захист міст і критичну інфраструктуру

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача, де обговорили поле бою, зброя, захист міст, громад і критичної інфраструктури.

Про це він повідомив у соцмережі.

Найперше – фронт. Була доповідь Головкома Олександра Сирського. Окупаційна армія має завдання без огляду на власні втрати демонструвати хоч якісь перемоги до 9 травня. Тепер їх підганяють ще й позитивні рішення друзів України. Нашим воїнам складно, але надходження необхідної допомоги вирівняє ситуацію. Саме тому підтримка конкретною зброєю, яка є в наших партнерів, необхідна нам невідкладно, ‒ заявив Зеленський.

Також було обговорено власне виробництво. Президент заявив, що було заслухано доповідь міністра оборони Рустема Умєрова щодо контрактів із вітчизняними компаніями. Ми працюємо над новим форматом угод, який, з одного боку, не переобтяжуватиме військовий бюджет, а з іншого – гарантуватиме виробникам довготривалі зобов’язання держави.

Третє – захист. На наступну Ставку дав доручення зібрати все, що відомо нашим розвідкам про наміри російських терористів нищити цивільну інфраструктуру, та підготувати всеохопний план подальших дій: посилення фізичного захисту, де це працює, перерозподіл систем ППО та децентралізації, де це можливо, ‒ додав президент.

Нагадаємо, Газопровід між Фінляндією та Естонією відновив роботу

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next