Кабмін виділив понад 97,5 мільйона на закупівлю обладнання з розмінування

Кабмін виділив понад 97,5 мільйона на закупівлю обладнання з розмінування

Кабмін виділив ДСНС 49 млн 500 тис. грн для закупівлі трьох броньованих піротехнічних машин легкого типу та придбання двох сідельних тягачів. Крім того, Міноборони отримало понад 48 млн грн для закупівлі засобів, що забезпечують проведення робіт з гуманітарного розмінування.

Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Здійснено передачу коштів з рахунку для фінансування заходів гуманітарного розмінування, відкритого Міністерству економіки в Національному банку: в сумі 49 млн 500 тис. грн (видатки розвитку) Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) на бюджетну програму «Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовку кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій» за спеціальним фондом державного бюджету для закупівлі трьох броньованих піротехнічних машин легкого типу для перевезення вибухонебезпечних предметів та двох сідельних тягачів для транспортування машин механізованого розмінування; у сумі 48 млн 805 тис. 445 гривень (видатки розвитку);

Міністерству оборони (для Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту) на бюджетну програму «Забезпечення діяльності Державної спеціальної служби транспорту» за спеціальним фондом державного бюджету для закупівлі 400 штук захисних забрал сапера гуманітарного розмінування, 400 штук захисних фартухів сапера гуманітарного розмінування та часткового фінансування закупівлі однієї машини дистанційного механізованого розмінування важкого типу.

Нагадаємо, Британія переведе оборонну промисловість на військову основу

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Внаслідок обстрілів у Києві зайнялась вантажівка та дві будівлі (відео) Внаслідок обстрілів у Києві зайнялась вантажівка та дві будівлі (відео)
Кількість жертв та постаждалих поки невідома.
Вибух у горах Карпат: причиною загибелі туристів міг стати снаряд часів Першої світової (відео) Вибух у горах Карпат: причиною загибелі туристів міг стати снаряд часів Першої світової (відео)
Повідомлення про вибух у горах в Карпатах до поліції надійшло від мешканки Івано-Франківщини, яка розповіла, що її чоловік став свідком події. Виявилось, що загалом серед постраждалих було 12 людей, серед яких двоє дітей віком 2 та 5 років - діти під час вибуху не постраждали.
Loading...
Load next