Велика Британія відправить до Польщі винищувачі Typhoon

Велика Британія відправить до Польщі винищувачі Typhoon

У межах підтримки Велика Британія відправить до Польщі винищувачі Typhoon, які захищатимуть польський повітряний простір.

Про це повідомив голова британського уряду Ріші Сунак на спільній пресконференції з прем’єр-міністром Дональдом Туском, передає Rmf24.pl.

Окрім того, у межах навчань НАТО Steadfast Defender 24, які триватимуть до кінця травня, до Польщі буде відправлено 16 тисяч британських солдатів. Сунак зазначив, що між Польщею та Великою Британією є великий зв’язок щодо ситуації війни в Україні.

Глави урядів спілкувалися також про використання заблокованих російських активів, про міграційний тиск на польсько-білоруському кордоні та про енергетичну співпрацю.

Я хотів би сказати про неймовірну міцність, яка характеризує наші відносини, — заявив британський прем'єр.

Глава британського уряду запевнив, що Велика Британія не забуде, що саме польські пілоти рятували життя британців, воюючи в британському небі.

Ми — великі військові держави, які допомагають Україні. Ми вже два роки допомагаємо Польщі. Коли йдеться про нашу військову допомогу, я хочу допомогти ще більше. Тому сьогодні я сказав про додаткову допомогу у розмірі пів мільярда фунтів, щоб ми могли надати ще більше допомоги у фінансуванні закупівлі обладнання (для України), — сказав він.

За його словами, співпраця між Польщею та Великою Британією буде зразком для інших партнерів.

Нагадаємо, Рада ухвалила закон про нову систему вищої освіти: деталі

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next