Росія використовує нову тактику на Харківському напрямку - ISW

Росія використовує нову тактику на Харківському напрямку - ISW

Темп російських наступальних операцій на півночі Харківської області, ймовірно, сповільнився протягом останніх 24 годин. РФ використовує нову тактику на цьому напрямку.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Зазначається, що окупанти надають перевагу створенню "буферної зони" в районі кордону, а не глибокому проникненню на територію Харківської області. 

За словами українських військових, ситуація на Харківщині повільно стабілізується. Деякі російські та українські джерела також повідомили, що російські війська використовують нову тактику на цьому напрямку - невеликі штурмові групи чисельністю не більше п'яти осіб проникають на українські позиції, а потім об'єднуються з іншими невеликими штурмовими групами в більшу ударну групу. Натомість російська мобільна піхота діє в межах населеного пункту невеликими штурмовими групами. 

Однак використання невеликих штурмових груп може сприяти збільшенню втрат росіян у живій силі та техніці та сповільнювати загальний темп російського наступу на цьому напрямку, - вважають аналітики.

ISW припускає, якщо темпи російських операцій залишаться відносно нижчими, окупанти, ймовірно, зосередяться на зміцненні нових позицій і нарощуванні бічного виступу в Харківській області шляхом злиття Липцівського та Вовчанського напрямків і створення "буферної зони" в прикордонній зоні.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом поточної доби відбулося 130 бойових зіткнень

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії
Контррозвідкою СБУ України викрито полковника ЗСУ України ‒ командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.
Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР» Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР»
До того ж, український військовослужбовець придбав, носив і зберігав за місцем проживання вогнепальну зброю та бойові припаси без дозволу.
ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії
Командувач Об'єднаних сил ЗС України Сергій Наєв повідомив, що щотижня українські військові проходять тренування і навчання. Зокрема такі навчання зараз відбуваються на полігонах Херсонщини.
Loading...
Load next