Франція надасть Україні ракети для системи ППО SAMP/T

Франція передасть Києву в межах військової допомоги ракети для систем протиповітряної оборони SAMP/T
Про це повідомив міністр оборони Франції Себастьян Лекорню на парламентських слуханнях, передає Reuters.
Зауважується, що Париж поставить Україні нову партію ракет "земля-повітря" Aster 30 для комплексів ППО SAMP/T, які були надані раніше.
Лекорню також підкреслив, що вже підписав другу партію ракет Aster та додав: це дасть можливість системі SAMP/T, яку Франція передала разом з Італією, "продовжувати працювати, якщо ми говоримо про перехоплення російських ракет, які можуть атакувати Київ".
Нагадаємо, США викрили схему, яка могла допомогти російському олігарху отримати доступ до заморожених $1,5 млрд
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Співак зізнався, що щодня прокидається з відчуттям, що, можливо, сьогодні війна в Україні закінчиться.

Дієтологи називають 13 продуктів і напоїв, які природно активують спалювання жиру: від зеленого чаю та ягід до спецій і кави. Вони підсилюють термогенез, знижують апетит і допомагають організму витрачати більше енергії навіть у стані спокою.

Один з ключових напрямків - перенесення війни на територію Росії
Loading...
Load next 

