Британія і Латвія оголосили перший тендер на постачання FPV-дронів Україні

Британія і Латвія оголосили перший тендер на постачання FPV-дронів Україні

Велика Британія та Латвія відкрили тендер для компаній на постачання FPV-дронів в Україну в межах Дронової коаліції.

Про це повідомляють у Міністерстві оборони Британії.

Наголошується, що тендер відкритий для виробників з будь-якої країни, що входить до Контактної групи з питань оборони України. Цей відбір має на меті знайти постачальників, які зможуть «виробляти дрони у великих масштабах і за доступною ціною, використовуючи потужності західної промисловості».

Перший тендер триватиме до 28 червня, після чого представники країн Дронової коаліції, очолюваної Британією і Латвією, відберуть компанії, які отримають замовлення на поставку дронів в Україну.

Упродовж 2024 року будуть оголошені нові тендери з урахуванням досвіду першого. Окрім Британії та Латвії у Дроновій коаліції офіційно беруть участь Австралія, Канада, Данія, Естонія, Німеччина, Литва, Нідерланди, Польща, Швеція.

Дрони FPV (first-person view) - безпілотні літальні апарати з відеокамерою, що транслює зображення оператору, і з причепленим бойовим зарядом. Вони довели високу ефективність на полі бою після повномасштабного вторгнення Росії, забезпечуючи українським операторам ситуаційну поінформованість для ураження ворожих позицій, бронетехніки та кораблів.

Нагадаємо, Південна Корея може надати Україні $2,1 мільярда позики у межах міжурядової угоди

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next