Франція укладе з Україною дві угоди на €650 млн

Франція укладе з Україною дві угоди на €650 млн

Президент Володимир Зеленський під час візиту до Франції 7 червня підпише з французьким лідером Емманюелем Макроном дві угоди про надання кредитів і грантів на суму 650 мільйонів євро. Вони спрямовані на підтримку місцевих органів влади та критично важливої інфраструктури, зокрема енергетичної, в Україні.

Про це пише Le Monde з посиланням на Єлисейський палац.

Зазначається, що перша угода надасть Французькому агентству розвитку 400 мільйонів євро у вигляді кредитів і 50 – у вигляді грантів до 2027 року для розширення діяльності в Україні. Кошти підуть на підтримку в енергетичному та транспортному секторах, а також розвитку потенціалу місцевої влади.

Друга угода на 200 мільйонів євро стосуватиметься створення фонду підтримки критично важливої інфраструктури. Йдеться про підтримку французьких компаній у майбутніх тендерах у сферах енергетики, транспорту, водопостачання та санітарії, охорони здоров’я та сільського господарства.

У Єлисейському палаці наголосили, що гроші будуть використані для фінансування важливих проєктів, зміцнення або заміни енергетичної інфраструктури, що пошкоджена через російські обстріли.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: кількість бойових зіткнень на фронті зросла до 54

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next