На Харківщині відновили рух через Сіверський Донець мостом, який підірвали в лютому 2022 року

На Харківщині відновили рух через Сіверський Донець мостом, який підірвали в лютому 2022 року

На Харківщині відновили рух мостом через річку Сіверський Донець. Його підірвали ще в лютому 2022 року під час наступу РФ.

Про це повідомляє Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Під час відновлення повністю замінили дві прогонові будови та дві опори, капітально відремонтували всі конструкції з урахуванням сучасних навантажень. Також встановили автономне освітлення на основі сонячних панелей, перильні та бар’єрні огородження, нанесли розмітку.

Сапери підірвали міст ще в лютому 2022 року під час наступу російської армії. Тоді підірвали лише два прогони моста, аби відновити споруду можна було якомога швидше та з мінімальними затратами.

В Агенстві кажуть, що загалом на Харківщині тривають роботи на 13 штучних спорудах. Ще на 9 запланованих до відновлення споруд роботи призупинили або ще не розпочали через близькість до лінії фронту.

Нагадаємо, В Україну повернули тіла ще 254 полеглих оборонців

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Необхідна ампутація: на Харківщині 14-річному хлопцю внаслідок вибуху Power Bank відірвало два пальці Необхідна ампутація: на Харківщині 14-річному хлопцю внаслідок вибуху Power Bank відірвало два пальці
Внаслідок вибуху портативного зарядного пристрою, так званого павербенку 14-річному хлопцю з Харківщини відірвало два пальці на лівій руці.
Loading...
Load next