Росія використає кошти від підвищення податків на війну проти України - британська розвідка

Росія використає кошти від підвищення податків на війну проти України - британська розвідка

Нещодавно оголошене Росією підвищення податків майже напевно буде використано для фінансування зростаючих фінансових зобов’язань, включаючи війну в Україні.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії, посилаючись на дані розвідки.

Податкові зміни у 2025 році забезпечать додаткові надходження до бюджету РФ у розмірі близько 2,6 трильйона рублів (29 мільярдів доларів США). Ставка корпоративного податку зросте із 20% до 25%, а також в рамках нової податкової системи будуть введені додаткові стягнення. Максимальна ставка податку на прибуток у Росії зросте із 15% до 22%, йдеться у зведенні.

Експерти розвідки вважають, що додаткові прибутки, отримані насамперед за рахунок підвищення корпоративного податку, майже напевно будуть використані для фінансування зростаючих державних видатків. За прогнозами, державні витрати РФ цього року зростуть приблизно на 15% порівняно із 2023 роком, але, швидше за все, збільшуватимуться й надалі.

Зростання видатків майже напевно продовжиться у 2025 році, оскільки витрати на оборону, ймовірно, зростуть разом із соціальними та інфраструктурними витратами, – зазначили у Міноборони Британії.

Аналітики пишуть, що збільшення податкового навантаження на бізнес майже напевно обмежить майбутні інвестиції та зростання невійськових секторів.

Економічне зростання Росії, найімовірніше, забезпечується високими державними інвестиціями у військові сектори економіки. Однак інвестиції у невійськові сектори, швидше за все, стагнують, – йдеться у звіті.

Також військові сектори із великою імовірністю монополізують значну частину наявних трудових ресурсів у Росії. На думку представників розвідки, додаткові витрати для бізнесу майже напевно обмежать подальші приватні інвестиції у невійськові сектори РФ.

Нагадаємо, На саміті у Швейцарії не розглядалися альтернативні Формулі миру плани - Кулеба

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків
Російська Федерація не приховує того, що долучає до своїх навчань у Чорному морі військову техніку. Зокрема йдеться про понад 50 військових бойових літаків.
Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною
У Воронезькій області, яка межує з Україною, помітили колону з оперативно-тактичними ракетними комплексами "Іскандер".
Loading...
Load next