США знищили три кораблі хуситів у Червоному морі

США знищили три кораблі хуситів у Червоному морі

Американські військові знищили три безекіпажні надводні судна хуситів у Червоному морі.

Про це повідомило Центральне командування Збройних сил США у соцмережі Х.

Протягом останніх 24 годин сили Центрального командування США успішно знищили три безекіпажні надводні судна хуситів у Червоному морі, - йдеться у дописі.

Зазначається, що знищені системи "становили безпосередню загрозу для сил Сполучених Штатів, їхніх союзників та торгових суден у регіоні".

За даними Центрального командування, хусити випустили в Аденській затоці три протикорабельні балістичні ракети з контрольованого ними району Ємену, однак повідомлення про постраждалих або значні пошкодження суден не надходили.

Нагадаємо, США заборонили ЗСУ атакувати об’єкти в РФ на відстані понад 100 км від кордону, — WP

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Велика Британія завдала авіаудару по хуситах у Ємені Велика Британія завдала авіаудару по хуситах у Ємені
Велика Британія, вперше з моменту повернення Дональда Трампа до Білого дому, взяла участь у спільній операції зі США на території Ємену проти об'єктів хуситів
Loading...
Load next