Росіяни обстріляли Часів Яр: п'ятеро загиблих

На Донеччині п'ятеро чоловіків загинули внаслідок обстрілу Часового Яру.
Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
Щонайменше 5 людей загинули внаслідок обстрілу Часового Яру. Росіяни обстріляли місто сьогодні вранці, снаряди влучили у приватний будинок і багатоповерхівку. Загиблі — чоловіки від 24 до 38 років, - йдеться у повідомленні.
Також очільник ОВА закликав жителів евакуюватися.
Нагадаємо, У Харкові оголосили день жалоби
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Російські бойовики в районі шахти "Октябрьская" на околиці Донецька замінили камери відеоспостереження ОБСЄ для того аби встановили там свою мінометну позицію для обстрілу українських військових.

Такі злочинні дії російських окупантів вчергове підтверджують, що ворог цілеспрямовано порушує режим припинення вогню та відверто нехтує вимогами Міжнародного гуманітарного права при веденні бойових дій.
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Незважаючи на негайні спроби реанімації, врятувати життя пораненого не вдалося

154-й день року (155-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 211 днів
Loading...
Load next