Військові РФ розстріляли у Курській області двох полонених бійців ЗСУ

Військові РФ розстріляли у Курській області двох полонених бійців ЗСУ

Російські загарбники, імовірно, впритул розстріляли щонайменше двох беззбройних українських військовополонених у Курській області.

Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

Військовополонені завжди повинні бути захищеними, зокрема від актів насилля, натомість Росія вкотре вчинила воєнний злочин, що є серйозним порушенням Женевської конвенції та міжнародного гуманітарного права, – додав омбудсмен.

Лубінець направив листи щодо цього злочину до ООН та Міжнародного комітету Червоного Хреста. Міжнародна спільнота повинна негайно відреагувати на цей акт жорстокості, щоб зупинити агресію Росії.

 Скільки ще життів має бути втрачено, щоб світ почав діяти? Росія повинна понести відповідальність за кожен злочин і за кожне зламане життя, – наголосив Лубінець.

Нагадаємо, WSJ: Курахівську ТЕС розібрали для відновлення інших об'єктів перед зимою

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Російсько-українська війна: окупанти закріплюються в центрі Сєвєродонецька (відео) Російсько-українська війна: окупанти закріплюються в центрі Сєвєродонецька (відео)
Загалом за минулу добу на Донецькому та Луганському напрямках відбито дев’ять атак ворога.
Loading...
Load next