Прикордонники знищили ворожий моторний човен на Півдні

Українські бійці Держприкордонслужби на одному з південних напрямків фронту знищили російський моторний човен за допомогою FPV-дрона
Українські бійці Держприкордонслужби на одному з південних напрямків фронту знищили російський моторний човен за допомогою FPV-дрона.
Про це повідомило Південне регіональне управління Держприкордонслужби.
Удар став черговим успіхом пілотів "бойових пташок", які знижують бойову спроможність противника.
Внаслідок влучного застосування FPV-дрона захисники підпалили моторний човен окупантів. Човен спалахнув і згодом затонув, — йдеться у повідомленні прикордонників.
Цей успіх став частиною системних дій українських захисників щодо знищення ворожої техніки та плавзасобів на півдні країни.
Нагадаємо, Росія заявила про масовану атаку дронів: збито понад 100 БПЛА
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com
Читайте також

У ніч на 17 червня російські війська здійснили одну з наймасштабніших атак по Україні з початку повномасштабної війни, випустивши понад 440 безпілотників та 32 ракети
Рекомендовані

Єврокомісія підтвердила: українці, які вже мають тимчасовий захист у ЄС, не втратять його.

Єдина вправа, що не потребує додаткових витрат, але гарантовано допомагає схуднути — це звичайна ходьба.

На Андріївському узвозі у столиці України демонтували пам’ятник російському та радянському письменнику Михайлу Булгакову.
Loading...
Load next 
