ДСНС попереджає про нову загрозу від російських дронів

Українців закликають бути особливо пильними через новий тип російських безпілотників, які миттєво вибухають при контакті.
Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) оприлюднила фото небезпечного дрона, який ворог застосовує проти мирного населення. Ці безпілотники детонують від найменшого дотику, що робить їх особливо небезпечними для цивільних.
Про це повідомляє ДСНС.
Якщо ви побачили подібний предмет, в жодному разі не підходьте до нього, не чіпайте та одразу телефонуйте за номерами 101 та 102! Обов’язково розкажіть про небезпеку дітям! - йдеться в повідомленні.
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

У суботу, 7 червня, в курортному селищі Затока, що на Одещині, під час купання у морі стався вибух невідомого предмета, внаслідок чого загинули двоє чоловіків
Рекомендовані

Олена Тополя відверто пояснила, що головною причиною розлучення з Тарасом стала відсутність можливості бути собою у шлюбі.

Міла Куніс відверто розповіла про шлюб з Ештоном Кутчером, наголосивши: їхній союз тримається на довгій історії знайомства, відсутності секретів і взаємній повазі.

У стародавніх римських текстах знайдено переконливі свідчення існування Ісуса Христа: згадки у працях Тацита та Йосифа Флавія підтверджують, що він був реальною історичною постаттю, страченою за правління Понтія Пілата.
Loading...
Load next 
