Росіяни атакують українську логістику на Сумщині – DeepState

Росіяни атакують українську логістику на Сумщині – DeepState
Найбільше атакована ділянка на Сумщині — Писарівка-Юнаківка

Російські війська активно атакують логістичні маршрути, що прямують з України до Курської області РФ. Зокрема, вони завдають ударів по всьому, що рухається в цьому напрямку на території Сумщини.

Про це повідомляє DeepState.

Наразі найбільш небезпечною ділянкою є Писарівка-Юнаківка, де ворог застосовує FPV-дрони та артилерію.

Аналітики повідомляють, що російські сили повністю зайняли Свердлікове та продовжують тиск у західній частині району, де діє Курське угруповання Сил оборони.

Основною метою росіян залишається знищення української логістики. Вони досягли значного успіху у встановленні вогневого контролю та намагаються закріпити перевагу фізично, просуваючись із заходу. Це вже призводить до негативних наслідків і може ще більше ускладнити ситуацію в майбутньому.

Нагадаємо, У Куп’янську громаду вдалося вперше за три місяці доставили гуманітарну допомогу

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Українська армія на Сумщині зупинила ворожу колону зі складу російської бригади Українська армія на Сумщині зупинила ворожу колону зі складу російської бригади
Механізовані підрозділи ЗСУ відбили автомобільний міст і закріпилися на лівому березі Дніпра.​
Через обстріли на Сумщині стався витік аміаку (відео) Через обстріли на Сумщині стався витік аміаку (відео)
Наразі мешканцям Сум нічого не загрожує.
Loading...
Load next