Росіяни атакували три міста на Донеччині: є загиблий та поранені

Росіяни атакували три міста на Донеччині: є загиблий та поранені
Російські війська завдали ударів по трьох містах Донецької області, спричинивши жертви серед цивільних та значні руйнування

Російські війська завдали ударів по трьох містах Донецької області, спричинивши жертви серед цивільних та значні руйнування.

Про це повідомив керівник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

За його словами, внаслідок атаки FPV-дроном у передмісті Костянтинівки загинув 52-річний чоловік.

Найбільших руйнувань зазнав Лиман. Росіяни випустили по місту п’ять ракет із РСЗВ "Смерч", внаслідок чого двоє людей отримали поранення. Також пошкоджено 23 житлові будинки, лінію електропередач, газогін, автомобіль і гараж.

Ще одна людина постраждала внаслідок обстрілу Покровська.

Нагадаємо, Росіяни атакували Краснопілля на Сумщині: двоє загиблих

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Бойовики тричі обстріляли українські позиції ООС на Донбасі Бойовики тричі обстріляли українські позиції ООС на Донбасі
За минулу добу, 25 квітня бойовики тричі порушили режим тиші й обстріляли позиції на яких перебувають українські військові. Втрат серед українських військових немає.
Бойовики РФ на Донбасі обстріляли Водяне (фото) Бойовики РФ на Донбасі обстріляли Водяне (фото)
З початку цієї доби, 26 квітня, було зафіксовано 6 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.
На Донбасі загинув український військовий: хлопцю було лише 26 років (фото) На Донбасі загинув український військовий: хлопцю було лише 26 років (фото)
Внаслідок обстрілу з боку російських бойовиків загинув 26-річний український захисник у якого залишились дружина та мати.
Loading...
Load next