У Херсоні росіяни атакували комунальників дроном: шестеро людей поранено

Росія атакувала БПЛА працівників комунального підприємства у Херсоні.
Фото: Херсонська МВА
27 травня вранці російські війська атакували дроном авто працівників комунального підприємства у Херсоні. Внаслідок цього поранені шестеро людей.
Про це повідомляє Херсонська МВА.
У Корабельному районі росіяни скинули вибухівку з дрона на автомобіль, в якому бригада КП "Парки Херсона" вирушала на ліквідацію наслідків минулих обстрілів. Працівники мали закривати ОСБ плитами вибиті вікна.
Потерпілі - жінки 44 та 61 років і чоловіки 67, 43, 49 та 58 років. У всіх - мінно-вибухові травми і контузії. Нині вони у лікарні. Триває дообстеження.
Нагадаємо, унаслідок російської дронової атаки на Дніпропетровщині поранено двох людей
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Лікарі надають потерпілим всю необхідну меддопомогу

Серед постраждалих є люди з тяжкими травмами, всі вони перебували всередині транспорту

Скандал через публічне оголошення про новий центр БпЛА на Тернопільщині призвів до інформаційної атаки Росії
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

Багато власників котів вважають, що їхні улюбленці здатні сміятися або усміхатися
Loading...
Load next