Російські дрони поранили двох людей у Херсоні

Сталося це близько 5:00 ранку в Дніпровському районі міста
фото: censor.net
Сьогодні, 9 липня, вранці російські військові атакували Херсон дронами, внаслідок чого дві людини дістали поранення. Про це повідомила Херсонська міська військова адміністрація.
Інцидент стався близько 5:00 ранку в Дніпровському районі міста. Постраждали 73-річний та 47-річний чоловіки.
Старший чоловік отримав мінно-вибухову травму, а також поранення обличчя та тулуба. Молодший зазнав мінно-вибухової травми та поранень голови й рук.
Нагадаємо, Масована нічна атака на Луцьк: дрони та ракети спричинили масштабні пожежі
Ростислав Шваник - pravdatutnews.com
Читайте також

Троє людей отримали поранення унаслідок ранішньої атаки на область

Крім того, двоє херсонців — 50-річний чоловік та 52-річна жінка — постраждали через дронову атаку також у Дніпровському районі міста
Рекомендовані

У румунських Карпатах археологи натрапили на сенсаційні рештки динозавра, який раніше не був відомий науці. Це відкриття може змінити уявлення про поширення мезозойських рептилій у Європі та відкрити нову сторінку в історії палеонтології.

Функції ТЦК мають бути розподілені між іншими установами, без замкненого циклу обліку і мобілізації, наголошують у Міноборони.

Уряд представив Бюджетну декларацію на 2027-2029 роки, в якій закладено два сценарії розвитку подій – залежно від перебігу війни.
Loading...
Load next 