У Мелітополі ГУР України знищило автомобіль з операторами російських дронів

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про успішну спецоперацію на тимчасово окупованій території Запорізької області
Скриншот з відео
27 вересня на закритій військовій базі російських військ у районі авіамістечка Мелітополя пролунав потужний вибух.
Про це повідомляє ГУР.
У результаті було знищено автомобіль УАЗ «буханка» та щонайменше чотирьох військових РФ, які керували безпілотниками окупаційної армії.
У ГУР підкреслили, що операція мала надскладний характер та завершилася успішним знищенням ворожої техніки й особового складу.
До слова, Міністерство оборони РФ повідомило про нібито масовану атаку безпілотників на території країни вночі. За даними відомства, протиповітряна оборона знищила 41 безпілотник літакового типу, які начебто були запущені з України.
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com
Читайте також

У тимчасово окупованому Мелітополі 10 липня українська розвідка спільно з представниками руху опору здійснила успішну спецоперацію

Росіяни втратили щонайменше п’ятьох кадировців

На Херсонщині вибухнула машина з офіцерами «Ахмат»
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Історія людства — це історія не лише імперій, культур і народів, а й мов, якими ці народи говорили

Досвідчені садівники пояснили, які саме популярні декоративні рослини не потребують підрізання осінню
Loading...
Load next