Забудькуватість: чому і що робити?

Забудькуватість: чому і що робити?
Перевірити, чи вимкнув праску, скласти список перед походом у магазин, чекати сповіщення у фейсбуці, щоб привітати друга – усі ці ситуації поєднує одна риса – забудькуватість. Психологиня Ольга Шабл

Перевірити, чи вимкнув праску, скласти список перед походом у магазин, чекати сповіщення у фейсбуці, щоб привітати друга – усі ці ситуації поєднує одна риса – забудькуватість. 

Психологиня Ольга Шабловська розповідає: «Вчені стверджують, що дуже розумні люди більш забудькуваті, тому що вони витісняють неважливі для них на даний момент речі».

Передумовами такої втрати пам’яті часто є хвилювання та заклопотаність,- кажуть експерти.

«Я забув – це фірмова відмазка представників покоління зет, тобто людей, яким зараз до 30 років, от я ставлю якесь завдання своїм помічникам молодим, а вони його не роблять. Вони, знаєте, що мені говорять  - я забув, тобто це дає прощення від всіх гріхів, ну я ж забув», - Людмила Калабуха, блогерка, бізнес-тренерка.

Має власний «грішок» за спиною і Людмила Калабуха  - якось сіла у таксі і забула чоловіка вдома, хоча мали разом їхати на забаву. Для того, щоб припинити забувати, можна більше часу приділяти плануванню свого дня, тож на аркуші паперу слід занотовувати усі свої наміри.

Блогерка та бізнес-тренерка Людмила Калабуха радить: «Максимально дробіть справи, які вам варто зробити, не просто піти в магазин щось купити, а потім до нотаріуса, а написати список справ, з якими піти в магазин і написати список покупок, детально прописати що саме маєте купити, біля кожної поставити галочку».

Психологи зазначають: забудькуватість може з’являтися як через погані звички, так і через стрес, брак сну та незбалансоване харчування. А щоб менше забувати, потрібно тренувати свою пам’ять.

«Що ми можемо робити, наприклад вчити віршики, переказувати якісь розповіді – це все тренує нашу пам’ять. Наступний лайфхак – це метод асоціацій, коли ви створюєте асоціацію з чимось», - Ольга Шабловська, психологиня.

Також пам’ять покращують позитивне мислення та активне соціальне життя. Пам’ятайте, головне у щоденній метушні - не забути за себе!

https://www.youtube.com/watch?v=oxyCWLcwfIc

Авторка: Валерія Паненко

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
У лікарнях України почали вести облік антибіотиків У лікарнях України почали вести облік антибіотиків
У 2020 році загальний обсяг усіх продажів і закупівель препаратів перевищив 6,4 млрд грн.
Кому краще їсти рис, а кому – гречку: порівняння двох круп Кому краще їсти рис, а кому – гречку: порівняння двох круп
Рис і гречка – два популярні гарніри, які часто з’являються на наших столах. Але який з них корисніший?
У Львові переповнені реанімації пацієнтами, у яких COVID-19
У Центрі легеневого здоров’я сьогодні перебуває 170 пацієнтів. Про це повідомив генеральний директор медзакладу Любомир Рак."Ситуація загрозлива. У суботу у нашу лікарню поступило 18 пацієнтів.
Loading...
Load next