"Тисячу Зеленського" отримають неповнолітні, які вакцинувалися від COVID-19

"Тисячу Зеленського" отримають неповнолітні, які вакцинувалися від COVID-19
Програму "єПідтримка" поширять на дітей з 12 років.

Президент України під час наради поставив Кабінету Міністрів завдання підготувати окрему програму виплати 1 тис. грн у межах програми «єПідтримка» для українських громадян віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. Повідомляє сайт Президента України. 

Президент поставив уряду завдання розробити програму виплати 1 тис. грн неповнолітнім, які вакцинувалися від COVID-19.

Як доповів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, уже понад 6,7 млн українців подали заявки на отримання 1 тис. грн допомоги від держави в межах ініційованої Президентом програми «єПідтримка».

Наразі проти COVID-19 в Україні вакциновано 14,8 млн осіб, з яких 13,98 млн отримали дві дози. 9 січня відкрилася можливість щеплення бустерною дозою. І на сьогодні додаткову дозу отримало 20 тисяч осіб, – розповів Прем’єр-міністр.

За його словами, наразі допомогу виплачують вісім банків-партнерів, ще 15 фінансових установ мають долучитися до програми. На відповідні рахунки українців уже перераховано 6 млрд грн. 

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 

 126
 
Читайте також
Як отримати додаткове щеплення в Україні: алгоритм від МОЗ Як отримати додаткове щеплення в Україні: алгоритм від МОЗ
Додаткову дозу щеплять для підтримання належного захисту у людей, які страждають через важкі хвороби.
За минулу добу в Україні зафіксовано понад сім тисяч випадків COVID-19 За минулу добу в Україні зафіксовано понад сім тисяч випадків COVID-19
Вже 47,3% дорослого населення України отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19.
МОЗ доповнило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов'язковим МОЗ доповнило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов'язковим
Міністерство охорони здоров'я України розширило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.
Loading...
Load next