Оптимістичний прогноз Кузіна: в лютому МОЗ передбачає до 60 тис. випадків Covid-19 за добу

Оптимістичний прогноз Кузіна: в лютому МОЗ передбачає до 60 тис. випадків Covid-19 за добу
За прогнозами РНБО, пікові показники захворюваності припадатимуть на 20-25 лютого.

В Україні уже розпочалася нова хвиля коронавірусної хвороби. У Національній академії наук України прогнозують: через штам Омікрон хвиля буде стрімкішою за попередні. Це призведе до небачених показників захворюваності на Covid-19: до 60 тисяч випадків захворювань на добу.

Про це пише "ПравдаТУТ News" з посиланням на інтерв'ю головного санлікаря Ігоря Кузіна. 

Він зазначив, що є високий ризик для Європи, України, коли звичайний сезонний спалах ГРВІ, в який зазвичай хворіє 1-1,5 млн осіб, може мати набагато більші показники: коли хворітимуть 10, 15, 20 млн на тлі низької прихильності до вакцинації. 

За попередніми розрахунками, представленими Радою національної безпеки та оборони, 59 000 осіб може хворіти щоденно, сумарно близько 1 млн українців за лютий може захворіти.  Я би назвав це доволі оптимістичними прогнозами, - каже Ігор Кузін.

За прогнозами РНБО, пікові показники захворюваності припадатимуть на 20-25 лютого. Це підтверджують також американські прогнози, які роблять для України: пікові показники захворюваності очікують приблизно в середині лютого і буде доволі швидке спадання до 1 квітня. 

По суті, це хвиля на півтора місяця максимум, яка призводить до пікових навантажень на медсистему і на роботу об’єктів критичної інфраструктури, - підсумував Кузін.

Нагадаємо, сьогодні в Україні спостерігається значне погіршення ситуації з коронавірусом: за минулу добу в Україні понад 20 тисяч випадків COVID-19.

Віра Коновал - pravdatutnews.com 

 122
 
Читайте також
За минулу добу в Україні зафіксовано понад 7 тисяч нових випадків Covid-19 За минулу добу в Україні зафіксовано понад 7 тисяч нових випадків Covid-19
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
В Україні виявили 7503 випадків захворювань на Covid-19 В Україні виявили 7503 випадків захворювань на Covid-19
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
Актуальна статистика про Covid-19 в Україні: за добу понад 5 тис. нових випадків Актуальна статистика про Covid-19 в Україні: за добу понад 5 тис. нових випадків
Понад 14 млн українців отримали базовий курс щеплення від COVID-19.
Loading...
Load next