Поки всі купують валентинки: 10 причин чому люди не люблять День закоханих (опитування)

Поки всі купують валентинки: 10 причин чому люди не люблять День закоханих (опитування)

День святого Валентина відзначається щороку 14 лютого. Історія свідчить, що існує він кілька століть, а початок свій бере з часів правління імператора Клавдія II. Цар забороняв легіонерам одружуватись, щоб вони думали про військовий обов'язок, а не про сім'ю. Ситуацію врятував святий Валентин, який допомагав закоханим миритися, писав листи і передавав подарунки.

Чому деякі люди не полюбляють це свято?

Підняття цін

День святого Валентина — чудовий привід для продавців квітів та сувенірів підняти ціни на свої товари. Звичайно ж, все розкуповується миттєво, навіть зав'ялі квіточки і статуетки амурів. Соціальні зобов'язання вимагають привітати не лише близьку людину, а й принести листівки колегам, занести цукерки до бухгалтерії, не забути подруг та сусідок. А що говорити про чоловіків, які несуть своїм коханим вражаючі букети троянд, величезних плюшевих ведмедів та ювелірні прикраси! Вони точно не в захваті, пише AdMe.

Соціальні мережі божеволіють

Вранці на роботу вставати о 7-й годині, але рівно о 6:30 нагадує про себе телефон: прийшло перше вітання зі святом. День розпочався. Всі соціальні мережі пропонують привітати друзів сердечками, знайомі та подруги вихваляються, у кого більше букет і яскравіше манікюр — це буквально стає схожим на репетицію 8 Березня. А ввечері особливий шик — у кого крутіше сервірована романтична вечеря. Не стрічка, а суцільний ярмарок марнославства.

Фото з відкритих джерел

Важко придумати правильний подарунок

Здається, що подарунок на День святого Валентина вибрати легко, адже полиці магазинів ломляться від великої кількості святкової атрибутики, але це не так. Ощасливити близьку людину і при цьому не розоритися дуже непросто. Наприклад, вигадати подарунок для чоловіка — та ще проблема. Що дарувати коханому? Піну для гоління? Ще не 14 жовтня. Светр? Новий рік уже минув. Запонки? Недорогі виглядають старомодно та дешево, а дорогі зарплата не потягне. З жіночими подарунками приблизно така сама історія. Іноді простіше прямо запитати, що їй хочеться отримати у подарунок, ніж думати, ворожити та не догодити. Придумати потрібний подарунок або отримати зовсім недоречний сюрприз — це зайвий привід для стресу та неприємного почуття провини.

Безглуздо виділяти особливий день для освідчення в коханні

Як написав поет: «Закохані годинники не спостерігають». Не спостерігають вони також зміни дат у календарі. Їм не потрібні красиві жести щедрості та уваги. Вони кохають, кохані та щасливі кожен день на рік. А засмутитися вони можуть лише тому, що 14 лютого всі місця в кафе ввечері будуть зайняті, але їм не звикати гуляти під Місяцем. Тому це свято, позначене в календарі червоним серцем, їм не потрібне.

Фото з відкритих джерел

Неможливо потрапити до салону краси

Звичний графік стрижки та манікюру на початку лютого порушується. Записатися в салон краси в цей час неможливо: вільних місць немає, а якщо є, то в дуже незручний час. Не подбала заздалегідь — ходи до 14 лютого з відрослим корінням і без манікюру. Жити, звісно, можна, але позитиву така ситуація не додає.

Завищені очікування стикаються з реальністю

Соціальна відповідальність вимагає не лише подарувати подарунки, а й дотриматися вечірніх традицій — романтичної вечері, гарної сукні, зачіски. І ось після робочого дня замість зручних тапочок доводиться надягати підбори і думати, як би не забруднити чимось плаття, а на приготування святкової вечері піде багато часу. У результаті — гора брудного посуду, втома та жодної романтики.

Є простий вихід — ресторан, але там буде багатолюдно, не буде можливості вибрати зручний столик, доведеться слухати гул чужих голосів, музика може здатися надто голосною або взагалі неприємною... Загалом, вибір не для всіх.

Фото з відкритих джерел

Діти отримують неправильне уявлення про кохання

У цій метушні дорослі зовсім забули про дітей. А що вони? А вони несуть до школи тонни картонних сердець, чим, знову ж таки, радують маркетологів та продавців. Весь день у школах працює любовна пошта, хтось комусь освідчується та пропонує дружбу. Але все це перетворюється на прагнення тільки створити видимість дружби чи любові, бо у світі підлітків знаків уваги на День святого Валентина не отримує лише невдаха. Значення слова «любов» зводиться до рівня листівок і перетворюється на атракціон. А найголовніше — діти починають думати, що це єдиний спеціальний день на рік для святкування кохання.

Фото з відкритих джерел

Неміцні стосунки у цей день рвуться

Хтось саме в цей день замислюється про плюси та мінуси своїх стосунків. І якщо в голові вже ввімкнувся такий лічильник, то мінуси, звісно, ​​переважають. "Жили вони довго і щасливо" - вираз вже не про цю пару. Вільям Чопік, соціолог із Університету штату Мічиган, говорить про те, що якщо стосунки вичерпали себе, то навіть День усіх закоханих уже нічого не змінить. Для деяких цей день стає моментом підбиття підсумків, і якщо у пари немає почуттів, то романтика свята ніяк не наблизить партнерів. Багато пар зі слабкою прихильністю один до одного в цей день розпадаються. На щастя, такий поворот подій може стати важливою віхою в усвідомленні себе та своїх потреб. Це допоможе зробити правильні висновки та дотримуватися потрібного курсу у майбутньому.

Непотрібна увага від сторонніх людей

Як це дратує, коли хтось постійно відволікає, коли навколо багато зайвого шуму, коли надто багато незнайомих людей звертаються до вас без приводу: таксисти, продавці, перехожий, що наступив на ногу: «Дівчино, зі святом!» Адже не буркнеш у відповідь щось незрозуміле. Так і витрачається дорогоцінний час, так і втягуєшся у святкування того, що не хочеться святкувати. Самотні люди у цей день особливо сильно відчувають тугу, роздратування, спустошеність та незадоволеність власним життям.

День святого Валентина нічого не змінює у житті

Це звичайний день тижня, який нічим не примітний і нічого не означає. Така думка також має право на існування. День закоханих — це не про кохання, а, швидше, про знаки уваги: ​​у когось їх менше, у когось — більше, але це зовсім нічого не означає. Після 14 лютого настане 15 лютого і Земля не зійде з орбіти.

Причин не любити День святого Валентина багато, і ми не всі перерахували з них. До того ж в однієї людини залежно від обставин ставлення до цього свята може бути різним: сьогодні його можна ігнорувати з низки причин, а через рік чекати із завмиранням серця. Але приємні слова та знаки уваги – це добрий антидепресант, а День святого Валентина – хоч і нове, але романтичне свято. І нехай жодні причини та обставини не завадять вам бути коханими та любити!

Також ми провели опитування та дізналися як закохані святкують цей день, що дарують та як ставляться до такого свята.

Опитування проводилося серед молоді віком від 17 до 35 років в соціальній мережі Instagram. Загалом взяло участь 70 людей.

Як ви ставитесь до Дня святого Валентина?

Ви зараз в стосунках?

Як проводите цей день?

Користувачі мережі розповіли як проводять цей день. Дехто ходить в SPA, на концерти, в ресторани та кафе, в улюблене місце. Також закохані полюбляють гуляти по вечірньому місту.

Що зазвичай даруєте своєму коханому/коханій?

Респонденти зазначили, що подарунки бувають різними і все залежить від людини. На думку дівчат, найкращим подарунком може бути приладдя для кухні, квіти, романтична вечеря або ж просто елементарна увага.

Чи даруєте ви подарунки один одному просто так, не лише на свята?

Отже, ми бачимо, що досить великий відсоток людей дарує подарунки своїй коханій людині не лише на свята. Справді, це чудово, коли твоя друга половинка піклується про тебе кожного дня. Бажаємо Вам кохання не лише в День Святого Валентина, але й кожного дня.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
День святого Валентина: історія, цікаві факти та країни, де його святкування під забороною День святого Валентина: історія, цікаві факти та країни, де його святкування під забороною
День святого Валентина, з його квітами, поцілунками та серцями, став символом романтики та закоханих
День святого Валентина: історія, традиції, прикмети та гороскоп День святого Валентина: історія, традиції, прикмети та гороскоп
14 лютого — 45-й день року у григоріанському календарі. До кінця року залишається 320 днів
Loading...
Load next