Полякова з дітьми відвідала похорон Єлизавети II і розповіла про стрес молодшої дочки

Полякова з дітьми відвідала похорон Єлизавети II і розповіла про стрес молодшої дочки

Українська співачка і тренер "Голосу країни-12" Оля Полякова зараз знаходиться в Лондоні разом зі своїми дітьми. Її старша дочка Маша вступила там в BMus - один з найпрестижніших музичних навчальних закладів країни. А 10-річна Аліса навчатиметься в школі з повним освітнім циклом. В ефірі "Сніданку з 1+1" Полякова розповіла, що водила своїх дітей на похорон Єлизавети II.

Це така історична подія, 70 років правління Єлизавети II. Без перебільшення, ми з дівчатками дивилися серіал про королівську сім'ю, тому вирішили відвідати, - розповіла Полякова. 

Також співачка додала, що для її молодшої дочки Аліси початок навчання саме за кордоном став справжнім стресом. 

Вона ще маленька і, якщо чесно, ніколи не хотіла вчитися за кордоном. Але війна вирішила інакше. І я дуже хотіла б звернутися до українських матерів в гарячих точках, там, де дійсно летять бомби. Я вас прошу, дівчатка, вивозьте дітей куди-небудь. За кордоном важко, але все-таки є допомога, приймають, - звернулася до глядачів Оля Полякова. 

Нагадаємо, що Sky Atlantic анонсував серіал про Бориса Джонсона: трейлер (відео).

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 403
 
Читайте також
"Хтось про це не знає, я комусь очі відкриваю?": росіяни намагалися зірвати концерт Полякової в Ізраїлі (відео) "Хтось про це не знає, я комусь очі відкриваю?": росіяни намагалися зірвати концерт Полякової в Ізраїлі (відео)
Співачка швидко поставила на місце росіян і продовжила виступ.
Wellboy пішов від Бардаша, який мовчить про війну в Україні Wellboy пішов від Бардаша, який мовчить про війну в Україні
Також співпрацю з Юрієм Бардашем припинив режисер і автор пісень Євген Тріплов.
Loading...
Load next