Фільм про маріупольські мозаїки потрапив у шортлист міжнародного конкурсу URTI Grand Prix

Фільм про маріупольські мозаїки потрапив у шортлист міжнародного конкурсу URTI Grand Prix

Документальний фільм Надії Миколаєнко та Світлани Коваль "Жевріння. Дерево життя" про маріупольські мозаїки потрапив у шортлист премії Міжнародної спілки радіо та ТБ URTI Grand Prix.

Про це повідомив журналіст та маріупольський краєзнавець Іван Станіславський.

Нам пощастило зафільмувати роботи у грудні 2021 року, буквально напередодні повномасштабного вторгнення. Але тоді ми не знали, що бачимо ці мозаїки востаннє і скоріше за все, ми стали останніми людьми, що могли милуватися їхньою красою, ‒ повідомив журналіст.

Фільм "Жевріння. Дерево життя" розповідає про відомі монументальні роботи міста, включаючи головні перлини ‒ "Дерево життя" та "Боривітер" Алли Горської. І хоча зйомки творів мистецтва відбувалися наприкінці 2021 року, у фільмі ці роботи демонструють вже в контексті знищення Маріуполя росією. Фільм унікальний ще й тим, що в ньому використані архівні кадри з процесу роботи майстрині Алли Горської.

Як відомо, фотограф Іван Станіславський та мистецтвознавець Олександр Чернов зібрали в альбом "Усі відтінки маріупольських мозаїк". Пізніше у Івана також вийшов фотопутівник "Маріуполь Монументальний".

Нагадаємо, З Молдови виїхала частина дипломатів та співробітників посольства рф

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Netflix придбав фільм "Носоріг" Олега Сенцова: початок онлайн прокату планується весною Netflix придбав фільм "Носоріг" Олега Сенцова: початок онлайн прокату планується весною
Українську сторону виробництва представляють продюсер Денис Іванов («Артхаус Трафік») та Олег Сенцов («Край Кінема»).
Loading...
Load next