Вчені виявили планету, на якій може бути життя ‒ NASA

Вчені виявили планету, на якій може бути життя ‒ NASA

Космічне агентство заявило, що можливе знаходження диметилсульфіду на K2-18 b, що є побічним продуктом життєдіяльності фітопланктону в морському середовищі на Землі. Вчені з NASA оголосили про існування планети, яка може бути повністю вкрита водою і до того ж там виявлено ознаки можливого життя.

Про це повідомляє NASA.

Дослідники назвали екзопланету K2-18 b, вона обертається навколо холоднішої і меншої за Сонце зірки на відстані в 120 світлових років від нас. Її діаметр у 2,6 раза більший за діаметр Землі, при цьому планета у 8,6 раза більша за Землю за масою. Вона також розташована біля своєї зірки в так званій зоні населеності. Це означає, що на цій планеті є умови для того, щоб існувала рідка вода.

Cпостереження за хімічним складом атмосфери планети передбачають можливість існування океанічного світу. Достаток метану та вуглекислого газу, а також брак аміаку підтверджують гіпотезу про те, що під багатою воднем атмосферою в K2-18 b може існувати водний океан, ‒ йдеться в заяві.

На цій планеті помічені й молекули диметилсульфіду, (DMS), яка на Землі виробляється лише живими організмами. Однак ці дані ще потрібно підтвердити.

Тож недалека від нас планета може бути океанічним світом, який до того ж може бути населеним. Але вчені з обережністю підходять до отриманих результатів, тому що потрібно провести ще кілька спостережень за K2-18 b, щоб отримати більше інформації про планету.

Нагадаємо, Вакцини НЕ ІСНУЄ. В Індії зафіксували спалах вірусу Ніпах

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next