До Дня закоханих у Києві та Львові курсуватиме романтичний експрес

До Дня закоханих у Києві та Львові курсуватиме романтичний експрес

Укрзалізниця до Дня закоханих запустить у Києві та Львові романтичний експрес "Потяг до тебе": подорож на ньому триватиме більш ніж 2 години.

Про це повідомляє компанія Укрзалізниці. 

Зазначається, що на романтичному експресі можна буде покататися 14, 16 та 18 лютого. З Києва потяг вирушатиме о 19:10, зі Львова - о 18:55.

На пасажирів очікує романтична подорож справжнім паровозом, у новенькому вагоні, в купе на двох, під романтичну музику, з можливістю замовити спеціальне меню від відомого українського шеф-кухаря наших дипломатичних рейсів Євгена Клопотенка, ‒ заявили у компанії. 

Подорож як у Києві, так і у Львові триватиме понад дві години, починаючись і завершуючись на Центральному вокзалі. Придбати квиток можна у застосунку Укрзалізниці за запитом Київ-Пасажирський - Київ-Романтичний, а також Львів - Львів-Романтичний. Квитки на рейс матимуть різну вартість залежно від дня тижня, ціни стартують від 304 грн у Львові та 458 грн у Києві.

Половину місць безкоштовно надано пораненим військовослужбовцям на реабілітації, щоб ті, завдяки кому всі ми маємо можливість безпечно подорожувати країною, змогли провести час зі своїми половинками та створити нові "залізні" спогади, ‒ зазначили в Укрзалізниці. 

Нагадаємо, Торік в Україні одружилися понад 186 тисяч пар

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
ДБР проводить обшуки у київському офісі "Укрзалізниці" ДБР проводить обшуки у київському офісі "Укрзалізниці"
Державне бюро розслідувань влаштувало обшуки у київському офісі "Укрзалізниці".
Loading...
Load next