Червень став найспекотнішим за всю історію спостережень

Червень став найспекотнішим за всю історію спостережень

Європейський центр з питань зміни клімату Copernicus Climate Change Service (C3S) повідомив, що цьогорічний червень став найспекотнішим за всю історію спостережень.

Про це повідомляє Reuters.

За даними відомства, кожен місяць, починаючи із червня 2023 року, тобто 13 місяців поспіль, вважався найспекотнішим на планеті із початку ведення записів порівняно із відповідним місяцем попередніх років.

Дані C3S сягають 1940-го року, і вчені порівняли їх із іншими даними, щоб підтвердити, що минулий місяць був найспекотнішим червнем з доіндустріального періоду 1850-1900 років.

Основною причиною зміни клімату є викиди парникових газів від спалювання викопного палива, йдеться у матерілі.

За 12 місяців поспіль, від червня 2023-го, середня температура у світі була найвищою за весь час спостережень, на 1,64 градуси за Цельсієм вище, ніж доіндустріальний показник, зазначили у C3S.

Останні дані свідчать, що 2024 рік може стати найспекотнішим з початку ведення записів після антропогенної зміни клімату та погодного явища Ель-Ніньо, які цьогоріч наблизили температуру до рекордно високих показників.

Нагадаємо, Членство України в НАТО не може бути предметом переговорів - президент Естонії

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Пекельна спека повернулася до Львова: ризики високої температури повітря для містян (відео) Пекельна спека повернулася до Львова: ризики високої температури повітря для містян (відео)
Медики радять намагатися перебувати у приміщеннях із системами кондиціонування, стежити за питним режимом, вживаючи велику кількість рідини із сіллю, а ще подбати про правильний одяг.
Loading...
Load next