Манга про війну в Україні увійшла до фіналу японської культурної премії

Манга про війну в Україні увійшла до фіналу японської культурної премії
Автор, Курамото Чія, працював над твором десять років і черпав натхнення від українських військових

Японська манга "Бойовий шрам" (Battle Scar), присвячена війні в Україні, стала фіналістом престижної культурної премії імені Тедзуки Осаму.

Про це повідомляє компанія Asahi Shimbun.

Автор твору, відомий під псевдонімом Курамото Чія, зазначив, що ця манга стала його дебютною роботою, над якою він працював упродовж десяти років, прагнучи стати професійним мангакою.

Манга містить різноманітні історії, пов’язані з війною в Україні. Частину з них автор публікував у соціальних мережах, перш ніж зібрати їх у повноцінний твір. Джерелом натхнення для створення історій стали українські військовослужбовці, які допомагали Курамото у зборі матеріалів.

У своїх коментарях у соцмережах автор висловив надію, що мангу згодом перекладуть українською мовою. Видавцем у Японії виступає компанія Kadokawa.

Як відомо, культурна премія Тедзуки Осаму присуджується за видатні досягнення у сфері манги, опублікованої в Японії. Вона носить ім’я легендарного художника Тедзуки Осаму, якого називають «батьком сучасної манги». Нагорода визнає внесок окремих авторів та творчих колективів у розвиток жанру.

Нагадаємо, Фільм про війну в Україні «Камінь, папір, ножиці» здобув премію BAFTA

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Журналіст ESC United назвав війну "перевагою" для Ziferblat на Євробаченні: видання вибачилось Журналіст ESC United назвав війну "перевагою" для Ziferblat на Євробаченні: видання вибачилось
Міжнародне музичне медіа ESC United вибачилось перед українським гуртом Ziferblat після того, як журналіст видання припустив, що війна в Україні нібито може надати артистам перевагу на Євробаченні-2025
Фільм про війну в Україні «Камінь, папір, ножиці» здобув премію BAFTA Фільм про війну в Україні «Камінь, папір, ножиці» здобув премію BAFTA
У стрічці зіграли українські актори Олександр Рудинський, Сергій Калантай, Юрій Радіонов та Олександр Яценко
Блогер Слобоженко заявив про необізнаність у сплаті податків та пообіцяв погасити борг Блогер Слобоженко заявив про необізнаність у сплаті податків та пообіцяв погасити борг
Окрім цього, Слобоженко повідомив про запуск благодійного проєкту на підтримку Збройних Сил України
Loading...
Load next