Ракета Firefly з супутником Lockheed Martin впала в океан

Ракета Firefly з супутником Lockheed Martin впала в океан
Ракета Alpha компанії Firefly Aerospace, яка мала вивести на орбіту супутник Lockheed Martin, зазнала аварії невдовзі після старту

Під час космічної місії ракета-носій Alpha від Firefly Aerospace, яка мала вивести на орбіту супутник компанії Lockheed Martin, зазнала аварії — обидві частини ракети впали в Тихий океан.

Про це повідомляє Reuters.

Інцидент стався через технічну несправність: приблизно через дві хвилини після старту з бази Ванденберг у Каліфорнії у верхньому ступені ракети зламалося сопло двигуна. Це трапилося одразу після спроби відокремлення від першого ступеня, що значно знизило тягу.

У результаті ракета не змогла вийти на задану орбіту й повернулася в атмосферу. За словами Firefly Aerospace, другий ступінь і супутник безпечно впали в Тихий океан на північ від Антарктиди.

Це був перший запуск у межах багаторічної угоди між Firefly та Lockheed Martin, яка передбачає 25 місій до 2029 року. Супутник, який мав протестувати нові технології, отримав назву LM 400 Technology Demonstrator і фінансувався Lockheed Martin власним коштом.

Нагадаємо, у Червоному морі затонув американський винищувач F-18 після падіння з авіаносця

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Перша орбітальна ракета з Європи вибухнула після запуску Перша орбітальна ракета з Європи вибухнула після запуску
У Норвегії під час випробувального запуску впала й вибухнула ракета Spectrum
Український супутник «Січ-2-30»  вдало запустили з космодрому на мисі Канаверал у Флориді (відео) Український супутник «Січ-2-30» вдало запустили з космодрому на мисі Канаверал у Флориді (відео)
Супутник має став першим за останні 10 років вітчизняним апаратом дистанційного зондування Землі.
Старшокласник зі США за допомогою ШІ виявив 1,5 мільйона нових об’єктів у космосі Старшокласник зі США за допомогою ШІ виявив 1,5 мільйона нових об’єктів у космосі
18-річний школяр Маттео Паз розробив алгоритм штучного інтелекту, який допоміг виявити понад півтора мільйона раніше невідомих космічних об'єктів.
Loading...
Load next