Українське кіно покажуть на фестивалі просто неба у Варшаві

Українське кіно покажуть на фестивалі просто неба у Варшаві
Показ проведуть у столиці Польщі

фото: Centrum Myśli Jana Pawła II
 

У Варшаві, в рамках кіноогляду "Під спільним небом", відбудеться показ сучасного українського кіно. Про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

Програму відкриють дві стрічки, що розповідають про сучасну Україну:

  • Сатирична комедія "Редакція" режисера Романа Бондарчука.
  • Короткометражний документальний фільм "Чисте небо" польського режисера Марчіна Кундера, що присвячений життю підлітків у Краматорську.

Кінопоказ відбудеться 9 липня.

Нагадаємо, У Великій Британії студент з України зняв фантастичний фільм про війну в Україні

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
У Парижі відбудеться світова прем'єра українського документального фільму "Мир для Ніни" режисерки Жанни Довгич У Парижі відбудеться світова прем'єра українського документального фільму "Мир для Ніни" режисерки Жанни Довгич
Показ запланований на 10 травня в межах міжнародного конкурсу фестивалю, який триватиме із 7 до 14 травня 2026 року
13 вересня: гороскоп, іменини, свята 13 вересня: гороскоп, іменини, свята
256-й день року (257-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 109 днів
Що подивитися у грудні: топ-стрічки на Netflix та новинки, що скоро з'являться на екранах Що подивитися у грудні: топ-стрічки на Netflix та новинки, що скоро з'являться на екранах
Наближаються святкові дні, і саме час обрати щось цікаве для вечірнього перегляду
Loading...
Load next