У Львові знову буде сніг?
Синоптики говорять про дощ та сніг. Тиждень очікується похмурим, холодним, місцями з посиленими поривами вітру.
На території області цього тижня очікується похолодання, місцями дощитиме та йтиме сніг, передає Укргідрометцентр.
Синоптики прогнозують похмурість та місцями сонце.
Максимальна температура цього тижня +9 градусів.
Також на Львівщині очікується дрібний дощ зі снігом.
Зокрема, фахівці українського гідрометцентру прогнозують, що у квітні 2021 року середня місячна температура повітря загалом в Україні очікується в межах 8-11 градусів тепла.
Згідно з прогнозом синоптиків, місячна кількість опадів очікується 30-57 мм, в Карпатах 62-88 мм, що в межах середніх багаторічних значень.
Читайте також
Ryanair запускає 14 нових рейсів зі Львова до Європи: перелік та ціни
Перші рейси здійснюватимуться на початку липня.
До уваги водіїв: завтра у Львові передбачають погану видимість через туман
Як інформують у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології, 31 березня вночі та вранці по місту очікується туман, видимістю 200 — 500 м.
Новим очільником Галицької митниці став екс-працівник СБУ
Новим керівником Галицької митниці призначили колишнього працівника Служби безпеки України - Андрія Колобродова.
Рекомендовані
Ізраїль наніс чисельних ударів по Сирії, включно зі столицею Дамаском
10 грудня, Армія оборони Ізраїлю протягом ночі та ранку наносила удари по Сирії. Внаслідок обстрілів знищено дослідницький центр сирійського міністерства оборони та військово-морський флот Асада.
ЗСУ влаштували нищівну засідку російським військам на Курщині, - Forbes
Українські військові з 225-го штурмового батальйону ЗСУ успішно застосували тактику заманювання противника в засідку в Курській області
Loading...
Load next