На Львівщині через вибух газу зруйнувався будинок (фото)

На Львівщині через вибух газу зруйнувався будинок (фото)
Постраждалих немає. Після інциденту у приміщенні виникло горіння.

Сьогодні, 13 травня, у селі Язлівчик Бродівської громади через вибух газу повністю зруйновано дерев’яний житловий будинок.

На щастя, постраждалих внаслідок інциденту немає, адже у той момент у приміщенні нікого не було. 

Як зазначається у пресслужбі ДСНС Львівщини, вибух стався о 5 ранку, далі виникло полум'я в цьому будинку та в поруч розташованій господарській будівлі.

Поки пожежники прибули на місце події, будинок було зруйновано повністю.

Близько до 5:30 вогнеборці загасили пожежу.

Наразі причини та обставини інциденту з’ясовують поліцейські.

Читайте також
На Львівщині під час руху загорівся автобус з пасажирами (фото) На Львівщині під час руху загорівся автобус з пасажирами (фото)
Сьогодні вранці, 16 травня, поблизу села Розвадів, що у Стрийському районі на ходу загорівся автобус марки "Mersedes IRIZAR". В момент загоряння в автобусі перебувало 2 водіїв та 20 пасажирів.
Мешканців Львівщини просять не розпалювати вогонь на відкритих територіях Мешканців Львівщини просять не розпалювати вогонь на відкритих територіях
В області оголошено надзвичайну пожежну небезпеку.
Loading...
Load next