Грішний отець: львівського священника вдруге покарали за знущання над дружиною

Грішний отець: львівського священника вдруге покарали за знущання над дружиною
Якщо Ви страждаєте від домашнього насильства — не мовчіть!

Шевченківський райсуд у Львові вже вдруге за рік оштрафував священника за домашнє насильство. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Зазначається, що справу адмінпорушення Ігоря Городецького розглядали 29 грудня. Чоловік не прийшов на засідання, але все ж має сплатити штраф 340 гривень.

Перший раз насилля у родині священника зафіксували ще навесні. Тоді його дружина викликала поліцію, бо священник нібито лаявся, шарпав її та погрожував фізичною розправою. Тоді Городецький платив такий самий штраф

Якщо він продовжить чинити насилля щодо дружини, то покарання може бути серйознішим. Суд може видати йому припис про заборону наближатись до жінки. Також за такі дії можуть відправити на громадські роботи або арештувати на 10 днів. 

Варто додати, що 65-річний Ігор Городецький є священиком церкви великомученика Дмитрія УГКЦ, що на вул. Загірній у Львові.

Нагадаємо, раніше єпископ православної церкви побив жінку через собаку.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Львівські правоохоронці спіймали хлопця, який ховав наркотики Львівські правоохоронці спіймали хлопця, який ховав наркотики
Поліцейські затримали 28-річного львів'янина, який розкладав закладки з наркотиками біля дитячої лікарні на вул. Пилипа Орлика.
ДАБІ зобов’язали сплатити 22 тисячі за програний суд забудовнику і скасовані  «пакетом» декларації ДАБІ зобов’язали сплатити 22 тисячі за програний суд забудовнику і скасовані «пакетом» декларації
Лише за один день Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області «пакетом» скасував забудовнику 10 дозвільних документів, що стосувалися будівництва житлового кварталу у Львові.
На Львівщині українець намагався у кросівку провезти до Польщі канабіс (відео) На Львівщині українець намагався у кросівку провезти до Польщі канабіс (відео)
Прикордонники Львівського загону в пункті пропуску «Краківець» за допомогою службового собаки виявили в українця канабіс, який чоловік намагався провезти до Польщі в кросівку.
Loading...
Load next