У Львові триває демонтаж підпірної стінки біля Органного залу

У Львові триває демонтаж підпірної стінки біля Органного залу
Підрядники уже розібрали майже 50% старої стіни – це понад 100 метрів її конструкції. Завершити роботи планують до кінця року.

Демонтаж підпірної стінки біля Органного залу триває: там уже розібрали майже 50% старої – це понад 100 метрів її конструкції. Роботи, як зазначили у мерії, проводять поетапно: розбирають частину старої аварійної підпірної стінки і заливають нову, рухаючись таким чином далі. Нова стіна необхідна, щоб укріпити пагорб, а поверх неї облаштують схил із зеленими насадженнями. За сприятливих погодних умов облаштування планують завершити до кінця року. Нагадаю, біля Органного залу виявили людські кістки. Тож до робіт залучили «Рятувальну археологічну службу».

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Вперше в Україні: у Львові провели трансплантацію легенів і пересадку серця дитині (відео) Вперше в Україні: у Львові провели трансплантацію легенів і пересадку серця дитині (відео)
Медикам лікарні швидкої допомоги вдалося зробити рекордну кількість пересадок. Один донор урятував п'ять життів.
У Львові відкрили міський центр підтримки переселенців (відео) У Львові відкрили міський центр підтримки переселенців (відео)
У Львові на вул. Костя Левицького, 67 переселенці можуть отримати допомогу й консультації фахівців із різних сфер життя.
Новий скандал у мережі: військового ЗСУ осуджують, що він гей (відео) Новий скандал у мережі: військового ЗСУ осуджують, що він гей (відео)
У мережі люди критикують військовослужбовця, який є відкритим геєм, на відео він цілує свого хлопця.
Loading...
Load next