У Львові триває демонтаж підпірної стінки біля Органного залу

У Львові триває демонтаж підпірної стінки біля Органного залу
Підрядники уже розібрали майже 50% старої стіни – це понад 100 метрів її конструкції. Завершити роботи планують до кінця року.

Демонтаж підпірної стінки біля Органного залу триває: там уже розібрали майже 50% старої – це понад 100 метрів її конструкції. Роботи, як зазначили у мерії, проводять поетапно: розбирають частину старої аварійної підпірної стінки і заливають нову, рухаючись таким чином далі. Нова стіна необхідна, щоб укріпити пагорб, а поверх неї облаштують схил із зеленими насадженнями. За сприятливих погодних умов облаштування планують завершити до кінця року. Нагадаю, біля Органного залу виявили людські кістки. Тож до робіт залучили «Рятувальну археологічну службу».

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 273
 
Читайте також
Львівщину накрила негода: що робити, якщо дерево впало на вашу автівку та пошкодило її? (відео) Львівщину накрила негода: що робити, якщо дерево впало на вашу автівку та пошкодило її? (відео)
Якщо дерево впало на вашу автівку та пошкодило її, ви можете вимагати повної компенсації.
Не сподобалось рішення суду: у Львові чоловік побив адвоката Не сподобалось рішення суду: у Львові чоловік побив адвоката
51-річного жителя Львова, якого обвинувачують у нанесенні тілесних ушкоджень своїй дружині, побив її адвоката бо йому не сподобалось рішення суду.
У Львівській академічній гімназії нагородили дітей за результатами спортивних змагань У Львівській академічній гімназії нагородили дітей за результатами спортивних змагань
У Львівській академічній гімназії нагородили дітей за результатами спортивних змагань, як відбувалися протягом тижня. Переможці отримали грамоти, кубки, а деякі й медалі.
Loading...
Load next