«Львівобленерго» оштрафували за несвоєчасне інформування про знеструмлення

НКРЕКП оштрафувало «Львівобленерго» на 85 тис грн за несвоєчасне оновлення інформації на сайті у розділі «Чому немає світла».
«Львівобленерго» оштрафували – за несвоєчасне інформування про знеструмлення. Таких висновків дійшла Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг за результатом перевірок. Йдеться про оновлення інформації на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла» кожні 30 хвилин. Також, як зазначили енергетики, на одному із засідань виступив нардеп Олексій Кучеренко, який підняв питання – яким чином і чи справедливо розподіляються ліміти між областями, зокрема і Львівської. Загалом, комісія оштрафувала «обленерго» на 85 тис грн.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Працівники "Львівобленерго" 2 червня здійснюватимуть ремонтні роботи на електромережах міста.

НЕК «Укренерго» встановило ліміт на кожну годину доби окремо, від 445 мегават мінімально вночі до 532 мегават максимально вдень.
Рекомендовані

Вчені, схоже, розгадали таємницю однієї з найдивніших археологічних знахідок в Андах – так званої "Смуги Дір" або "Поля ям" на Зміїній горі в Перу. Понад 5200 отворів, виритих у схилах гори, десятиліттями не мали наукового пояснення

319-й день року (320-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 46 днів

318-й день року (319-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 47 днів
Loading...
Load next 