У Брюховичах затримали чергового наркозбувача

У Брюховичах затримали чоловіка, який займався продажем речовини «PVP», таблеток «MDMA» та канабісу. При собі він мав 4 пакетики з наркотиками загальною вагою майже в 1 кілограм. За місцем його проживання також вилучили ще більшу кількість психотропних речовин та інші речові докази, що свідчать про незаконну діяльність. Загальна вартість наркотиків складає майже мільйон гривень. Тепер чоловікові загрожує до 8-ми років ув’язнення.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Група наркоторговців з Яворівщини розповсюджували «канабіс»

На Галицькій митниці правоохоронцям СБУ вдалось викрити одного із посадовців та двох колишніх співробітників органів поліції на вимаганні та отриманні хабарів від власників "євроблях", щоб ті могли уникнути штрафів за відсутність "транзиту".

Правоохоронці викрили наркоторговця, що розповсюджував особливо небезпечні психотропи по усій Україні. Для цього він користувався поштою
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Незважаючи на негайні спроби реанімації, врятувати життя пораненого не вдалося

154-й день року (155-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 211 днів
Loading...
Load next