У Львові провели символічну акцію «ДЕ ТИ» в пам’ять про трагедію в Маріупольському драмтеатрі

У Львові провели символічну акцію «ДЕ ТИ» в пам’ять про трагедію в Маріупольському драмтеатрі

“ДЕ ТИ” - у Львові провели символічну акцію в пам*ять про трагедію в Маріупольському драмтеатрі. рівно рік тому російські окупанти скинули бомбу на будівлю із 1000 людей  попри надпис “Дети”, який був зроблений спеціально російською, щоб росіяни, які здійснювали обстріл бачили і розуміли, що в цій будівлі перебувають цивільні. Але їх це не зупинило, і ця трагедія стала символом обличчя російської агресії проти України та людства. Акцію провели одночасно у семи різних українських містах. І її назва «ДЕ ТИ» – це символічне питання всіх мешканців Маріуполя.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 87
 
Читайте також
Не зброєю єдиною: львівські нацгвардійці перемогли на чемпіонаті України з дзюдо Не зброєю єдиною: львівські нацгвардійці перемогли на чемпіонаті України з дзюдо
Військовослужбовець Станіслав Семков посів друге місце ваговій категорії 66 кг, а Євгеній Балєвський – третє у категорії 100+ кг.
Простір Синагог у Львові: меморіал перетворився на смітник та громадський туалет (відео) Простір Синагог у Львові: меморіал перетворився на смітник та громадський туалет (відео)
Представники іудейської громади Львова зазначають, що через зневажливе ставлення містян меморіал "Простір Синагог" перетворюється на смітник та громадський туалет. Також тут постійно з’являються антисемітські написи.
Loading...
Load next